WFC

Nasze koprodukcje

80 milionów
III DKF, 2010

Reżyseria:
Waldemar Krzystek

Premiera:
25 listopada 2011
Afonia i pszczoły
I DKF, 2008

Reżyseria:
Jan Jakub Kolski

Premiera:
5 czerwca 2009
Bez wstydu
III DKF, 2010

Reżyseria:
Filip Marczewski

Premiera:
20 lipca 2012
Ciemno, prawie noc
XI DKF 2017

Reżyseria:
Borys Lankosz

Premiera:
18.01.2019
Daas
III DKF, 2010

Reżyseria:
Adrian Panek

Premiera:
7 października 2011
Dolina Bogów
VIII DKF, 2014

Reżyseria:
Lech Majewski

Premiera:
2018
Fotograf
VI DKF, 2012

Reżyseria:
Waldemar Krzystek

Premiera:
09.01.2015
Fuga
XI DKF, 2017

Reżyseria:
Agnieszka Smoczyńska
Ja, Olga Hepnarova
VII DKF 2013

Reżyseria:
Tomas Weinreb, Petr Kazda
Jak całkowicie zniknąć
VII DKF 2013

Reżyseria:
Przemysław Wojcieszek

Premiera:
2014
Królewicz Olch
VIII DKF, 2014

Reżyseria:
Kuba Czekaj

Premiera:
2017
Letnie przesilenie
VII DKF 2013

Reżyseria:
Michał Rogalski

Premiera:
2014
Maraton tańca
II DKF, 2009

Reżyseria:
Magdalena Łazarkiewicz

Premiera:
17 czerwca 2011
Najlepszy
X DKF, 2016

Reżyseria:
Łukasz Palkowski

Premiera:
2017
Nie opuszczaj mnie
I DKF, 2008

Reżyseria:
Ewa Stankiewicz

Premiera:
3 czerwca 2011
Niemy
X DKF, 2016

Reżyseria:
Bartosz Konopka

Premiera:
2018
Operacja Dunaj
II DKF, 2009

Reżyseria:
Jacek Głomb

Premiera:
14 sierpnia 2009 (Polska)
Pokot
IX DKF, 2015

Reżyseria:
Agnieszka Holland

Premiera:
2017
Powrót
XI DKF, 2017

Reżyseria:
Magdalena Łazarkiewicz
Ptaki śpiewają w Kigali
VIII DKF, 2014

Reżyseria:
Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze

Premiera:
2017
Sala samobójców
II DKF, 2009

Reżyseria:
Jan Komasa

Premiera:
4 marca 2011
Sługi Boże
IX DKF, 2015

Reżyseria:
Mariusz Gawryś

Premiera:
2016
Ułaskawienie
XI DKF 2017

Reżyseria:
Jan Jakub Kolski
W cieniu
V DKF, 2011

Reżyseria:
David Ondříček

Premiera:
12 września 2012 (Czechy), planowana premiera w Polsce: 2013
Wielki tydzień
IX DKF, 2015

Reżyseria:
Jarosław Fret

Premiera:
2016
Wieża. Jasny dzień
X DKF, 2016

Reżyseria:
Jagoda Szelc

Premiera:
2017
Wołyń
IX DKF, 2015

Reżyseria:
Wojciech Smarzowski

Premiera:
2016
Wygrany
II DKF, 2009

Reżyseria:
Wiesław Saniewski

Premiera:
18 marca 2011
Za niebieskimi drzwiami
VIII DKF, 2014

Reżyseria:
Mariusz Palej

Premiera:
2016
Żużel
X DKF, 2016

Reżyseria:
Dorota Kędzierzawska

Premiera:
2017
Albert Cinema
VI DKF, 2012

Reżyseria:
Agnieszka Zwiefka

Premiera:
kwiecień 2013
Bitwa wrocławska
VIII DKF, 2014

Reżyseria:
Beata Januchta

Premiera:
2016
Braciszek Karel
VIII DKF, 2014

Reżyseria:
Krystyna Krauze

Premiera:
2016
Chłopiec z żabą
VII DKF 2013

Reżyseria:
Bracia Bartos

Premiera:
2014
Gdzie się podziało 80 milionów?
III DKF, 2010

Reżyseria:
Michał Rogalski

Premiera:
31 stycznia 2012 (TVP 2)
Gottland
VIII DKF 2014

Reżyseria:
Viera Čákanyová, Petr Hátle, Rozálie Kohoutová, Lukáš Kokeš, Radovan Sibrt, Klára Tasovská

Premiera:
2014
Gulbinowicz
VII DKF 2013

Reżyseria:
Jolanta Krysowata, Krzysztof Kunert

Premiera:
2014
Głowa Orfeusza
X DKF, 2016

Reżyseria:
Tomasz Orlicz
Kabaret Śmierci
V DKF, 2011

Reżyseria:
Andrzej Celiński

Premiera:
2013
Kosarewicz, ktoś kto widzi lepiej
VIII DKF, 2014

Reżyseria:
Krzysztof Wierzbiański

Premiera:
2016
Królowa ciszy
VII DKF 2013

Reżyseria:
Agnieszka Zwiefka

Premiera:
2014
Luxus – prosta historia
VIII DKF, 2014

Reżyseria:
Agnieszka Mazanek

Premiera:
2016
Miłość bez ustawki
II DKF, 2009

Reżyseria:
Kamil Król

Premiera:
czerwiec 2012 (HBO)
Moje pojednanie – Różewicz i Niemcy
VII DKF 2013)

Reżyseria:
Piotr Lachmann

Premiera:
2014
Osso moje Osso
VII DKF 2013

Reżyseria:
Jan Strękowski

Premiera:
2014
Pieśń pamięci
VII DKF 2013

Reżyseria:
Nathalie Rossetti, Turi Finocchiaro

Premiera:
2015
Pionierzy
X DKF, 2016

Reżyseria:
Krzysztof Kunert

Premiera:
2018
Poeta emeritus
II DKF, 2009

Reżyseria:
Andrzej Sapija

Premiera:
Wrocławski Teatr Współczesny, 9 października 2010
Pokolenia
X DKF, 2016

Reżyseria:
Janusz Zaorski

Premiera:
2016
Rozmowa kontrolowana z Sylwestrem Chęcińskim
III DKF, 2010

Reżyseria:
Jarosław Marszewski

Premiera:
16 grudnia 2011 (TVP 2)
Skąd ja Pana Znam?
XI DKF, 2017

Reżyseria:
Tomasz Nuzban
Stanisław Lenartowicz – wędrowiec z Wilna
VI DKF, 2012

Reżyseria:
Krzysztof Rogulski

Premiera:
wiosna 2013
Szczęściarz
VII DKF 2013

Reżyseria:
Jolanta Krysowata, Mariusz Marks

Premiera:
2013
Szklane domy Pani Zosi
II DKF, 2009

Reżyseria:
Maciej Żurawski

Premiera:
5 czerwca 2011
Szukamy życia w grobach… (Tadeusz Różewicz)
IX DKF, 2015

Reżyseria:
Piotr Lachmann
Tadeusz Różewicz: Twarze
V DKF, 2011

Reżyseria:
Piotr Lachman

Premiera:
5 czerwca 2012
Tłumacz koni
VIII DKF, 2014

Reżyseria:
Julia Popkiewicz

Premiera:
2016
W absolutnej ciszy
IX DKF, 2015

Reżyseria:
Łukasz Śródka

Premiera:
2017
Wrocław Vaclava Havla
VI DKF, 2012

Reżyseria:
Paweł Woldan

Premiera:
2013
Za to, że żyjemy, czyli punk z Wrocka
III DKF, 2010

Reżyseria:
Tomasz Nuzban

Premiera:
30.10.2014
Życie jak z nut. Stanisław Skrowaczewski
VI DKF, 2012

Reżyseria:
Agnieszka Lipiec-Wróblewska (wcześniej Andrzej Celiński)

Premiera:
2018
Jak uratować mamę
IV DKF, 2011

Reżyseria:
Daniel Zduńczyk, Marcin Męczkowski

Premiera:
01.06.2016
Przebudzenie
I DKF, 2008

Reżyseria:
Wojciech Majewski
Twój Vincent
VIII DKF, 2014

Reżyseria:
Dorota Kobiela

Premiera:
2016
80 milionów, reż: Waldemar Krzystek, premiera: 25 listopada 2011 | Fabuła
Afonia i pszczoły, reż: Jan Jakub Kolski, premiera: 5 czerwca 2009 | Fabuła
Albert Cinema, reż: Agnieszka Zwiefka, premiera: kwiecień 2013 | Dokument
Bez wstydu, reż: Filip Marczewski, premiera: 20 lipca 2012 | Fabuła
Bitwa wrocławska, reż: Beata Januchta, premiera: 2016 | Dokument
Braciszek Karel, reż: Krystyna Krauze, premiera: 2016 | Dokument
Chłopiec z żabą, reż: Bracia Bartos, premiera: 2014 | Dokument
Ciemno, prawie noc, reż: Borys Lankosz, premiera: 18.01.2019 | produkcja w toku | Fabuła and Feature film
Daas, reż: Adrian Panek, premiera: 7 października 2011 | Fabuła
Dolina Bogów, reż: Lech Majewski, premiera: 2018 | produkcja w toku | Fabuła
Fotograf, reż: Waldemar Krzystek, premiera: 09.01.2015 | Fabuła
Fuga, reż: Agnieszka Smoczyńska | produkcja w toku | Fabuła
Gdzie się podziało 80 milionów?, reż: Michał Rogalski, premiera: 31 stycznia 2012 (TVP 2) | Dokument
Gottland, reż: Viera Čákanyová, Petr Hátle, Rozálie Kohoutová, Lukáš Kokeš, Radovan Sibrt, Klára Tasovská, premiera: 2014 | Dokument
Gulbinowicz, reż: Jolanta Krysowata, Krzysztof Kunert, premiera: 2014 | Dokument
Głowa Orfeusza, reż: Tomasz Orlicz | Dokument
Ja, Olga Hepnarova, reż: Tomas Weinreb, Petr Kazda | Fabuła
Jak całkowicie zniknąć, reż: Przemysław Wojcieszek, premiera: 2014 | Fabuła
Jak uratować mamę, reż: Daniel Zduńczyk, Marcin Męczkowski, premiera: 01.06.2016 | Animacja
Kabaret Śmierci, reż: Andrzej Celiński, premiera: 2013 | Dokument
Kosarewicz, ktoś kto widzi lepiej, reż: Krzysztof Wierzbiański, premiera: 2016 | Dokument
Królewicz Olch, reż: Kuba Czekaj, premiera: 2017 | Fabuła
Królowa ciszy, reż: Agnieszka Zwiefka, premiera: 2014 | Dokument
Letnie przesilenie, reż: Michał Rogalski, premiera: 2014 | Fabuła
Luxus – prosta historia, reż: Agnieszka Mazanek, premiera: 2016 | Dokument
Maraton tańca, reż: Magdalena Łazarkiewicz, premiera: 17 czerwca 2011 | Fabuła
Miłość bez ustawki, reż: Kamil Król, premiera: czerwiec 2012 (HBO) | Dokument
Moje pojednanie – Różewicz i Niemcy, reż: Piotr Lachmann, premiera: 2014 | Dokument
Najlepszy, reż: Łukasz Palkowski, premiera: 2017 | Fabuła
Nie opuszczaj mnie, reż: Ewa Stankiewicz, premiera: 3 czerwca 2011 | Fabuła
Niemy, reż: Bartosz Konopka, premiera: 2018 | produkcja w toku | Fabuła
Operacja Dunaj, reż: Jacek Głomb, premiera: 14 sierpnia 2009 (Polska) | Fabuła
Osso moje Osso, reż: Jan Strękowski, premiera: 2014 | Dokument
Pieśń pamięci, reż: Nathalie Rossetti, Turi Finocchiaro, premiera: 2015 | Dokument
Pionierzy, reż: Krzysztof Kunert, premiera: 2018 | produkcja w toku | Dokument
Poeta emeritus, reż: Andrzej Sapija, premiera: Wrocławski Teatr Współczesny, 9 października 2010 | Dokument
Pokolenia, reż: Janusz Zaorski, premiera: 2016 | Dokument
Pokot, reż: Agnieszka Holland, premiera: 2017 | Fabuła
Powrót, reż: Magdalena Łazarkiewicz | produkcja w toku | Fabuła
Przebudzenie, reż: Wojciech Majewski | Animacja
Ptaki śpiewają w Kigali, reż: Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze, premiera: 2017 | Fabuła
Rozmowa kontrolowana z Sylwestrem Chęcińskim, reż: Jarosław Marszewski, premiera: 16 grudnia 2011 (TVP 2) | Dokument
Sala samobójców, reż: Jan Komasa, premiera: 4 marca 2011 | Fabuła
Skąd ja Pana Znam?, reż: Tomasz Nuzban | produkcja w toku | Dokument
Stanisław Lenartowicz – wędrowiec z Wilna, reż: Krzysztof Rogulski, premiera: wiosna 2013 | Dokument
Szczęściarz, reż: Jolanta Krysowata, Mariusz Marks, premiera: 2013 | Dokument
Szklane domy Pani Zosi, reż: Maciej Żurawski, premiera: 5 czerwca 2011 | Dokument
Szukamy życia w grobach… (Tadeusz Różewicz), reż: Piotr Lachmann | Dokument
Sługi Boże, reż: Mariusz Gawryś, premiera: 2016 | Fabuła
Tadeusz Różewicz: Twarze, reż: Piotr Lachman, premiera: 5 czerwca 2012 | Dokument
Twój Vincent, reż: Dorota Kobiela, premiera: 2016 | Animacja
Tłumacz koni, reż: Julia Popkiewicz, premiera: 2016 | Dokument
Ułaskawienie, reż: Jan Jakub Kolski | produkcja w toku | Fabuła and Feature film
W absolutnej ciszy, reż: Łukasz Śródka, premiera: 2017 | Dokument
W cieniu, reż: David Ondříček, premiera: 12 września 2012 (Czechy), planowana premiera w Polsce: 2013 | Fabuła
Wielki tydzień, reż: Jarosław Fret, premiera: 2016 | Fabuła
Wieża. Jasny dzień, reż: Jagoda Szelc, premiera: 2017 | Fabuła
Wołyń, reż: Wojciech Smarzowski, premiera: 2016 | Fabuła
Wrocław Vaclava Havla, reż: Paweł Woldan, premiera: 2013 | Dokument
Wygrany, reż: Wiesław Saniewski, premiera: 18 marca 2011 | Fabuła
Za niebieskimi drzwiami, reż: Mariusz Palej, premiera: 2016 | Fabuła
Za to, że żyjemy, czyli punk z Wrocka, reż: Tomasz Nuzban, premiera: 30.10.2014 | Dokument
Żużel, reż: Dorota Kędzierzawska, premiera: 2017 | produkcja w toku | Fabuła
Życie jak z nut. Stanisław Skrowaczewski, reż: Agnieszka Lipiec-Wróblewska (wcześniej Andrzej Celiński), premiera: 2018 | produkcja w toku | Dokument