Polish Days to najważniejsze wydarzenie branżowe Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty, organizowane od 2013 roku wraz z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej, we współpracy z kluczowymi instytucjami filmowymi w Polsce, w tym również Wroclaw Film Commission.

Podczas Polish Days, na zamkniętych pokazach filmowych przedstawiciele branży z całego świata oglądają najnowsze polskie filmy, a producenci i fundusze filmowe szukają polskich projektów, w które mogliby się zaangażować. Udział w wydarzeniu jest znakomitą okazją dla polskich producentów i twórców na promocję ich projektów i znalezienie zagranicznych partnerów. Tegoroczna edycja Polish Days odbyła się w dniach 29 – 31 lipca 2015 podczas 15. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty.

W tym roku, obok gotowych nowych filmów polskich prezentowanych zagranicznej branży na zamkniętych pokazach, wśród których znalazły się m.in. pokazywane w Karlowych Warach debiuty Bartosza Prokopowicza (Chemia) i Marcina Koszałki (Czerwony pająk), wśród projektów prezentowanych podczas sesji work-in-progress, podczas której pokazywane są fragmenty filmów będących obecnie w zaawansowanej fazie produkcji, widzowie branżowi zobaczyli m.in. Wołyń Wojciecha Smarzowskiego, który otrzymał dofinansowanie w IX Dolnośląskim Konkursie Filmowym w bieżącym roku.

W Polish Days udział wzięło ok. 170 osób z Polski i zagranicy, w tym selekcjonerzy Berlinale, Cannes, Wenecji, Rotterdamu, Tribeca, New Directors/New Films, a także wielu zagranicznych agentów sprzedaży, dystrybutorów i producentów filmowych. Tegoroczne wydarzenie specjalny nacisk kładło na udział producentów i funduszy filmowych z Niemiec. We współpracy z międzynarodowym festiwalem filmowym w Cottbus, Polskim Instytutem Sztuki Filmowej, Film Commission Poland, a także wschodnioniemieckimi funduszami filmowymi Mitteldeutsche Medienförderung (MDM) i Medienboard Berlin-Brandenburg, podczas Polish Days odbyło się spotkanie polskich i niemieckich producentów filmowych.

W ramach wydarzenia Wrocławska Komisja Filmowa, jako partner Polish Days, zorganizowała dla uczestników objazd lokacji we Wrocławiu. W ramach wycieczki goście Festiwalu zwiedzili m. in. wrocławski Rynek oraz Halę Stulecia z wystawą Dzień Dobry Marilyn. Ikony Hollywood w obiektywie Miltona H. Greene’a.