Informujemy, że Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie uruchamia kurs dla organizatorów produkcji, realizatorów filmowych i innych zainteresowanych produkcją filmową uczestników życia medialnego pod nazwą WSPÓŁCZESNA TECHNIKA PRODUKCJI FILMÓW. Inicjatywa WFDiF to odzew na szybki rozwój technologii w dziedzinie rejestracji audiowizualnej i zmieniające się realia związane z rozwojem nowych mediów.

 

Kurs adresowany jest do organizatorów produkcji (osób dorosłych i już pracujących w branży, kierowników produkcji, asystentów, producentów itd.) oraz do osób zainteresowanych profesjonalizacją zawodową w obszarze kinematografii i telewizji.

 

Zajęcia będą prowadzone głównie na terenie WFDiF przy ul. Chełmskiej 21 w nowo uruchomionej sali multimedialnej i w poszczególnych zakładach wytwórni, z możliwością poznania szczegółów funkcjonowania urządzeń nowych generacji.

 

Bardziej szczegółowe informacje znajdziecie Państwo w załączniku, można się także kontaktować mailowo na adres ws@wfdif.pl lub po numerem telefonu +48 22 851 11 00.

Zgłoszenia zainteresowanych przyjmowane są do 31.03.2014 r.