Dobry film to efekt współpracy zgranej i profesjonalnej ekipy. Dzięki Wirtualnej Bazie „Filmowcy Polscy” znajdziesz ją szybko i sprawnie, bez wychodzenia z domu.

 

Nowy serwis Stowarzyszenia Filmowców Polskich łączy ludzi, dla których X muza jest życiową pasją. Baza „Filmowcy Polscy” ułatwia dobór najlepszych specjalistów na każdym etapie produkcji. Innowacyjna formuła Serwisu wraz z jego niekomercyjnym charakterem sprawiają, że jest on niezbędnym narzędziem każdego filmowca poszukującego nowatorskich rozwiązań. Kompleksowa działalność Serwisu możliwa jest dzięki wsparciu finansowemu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

 

Wirtualna baza „Filmowcy Polscy” umożliwia wygodny dobór ekipy online. Pozwala profesjonalistom na błyskawiczne nawiązywanie kontaktów branżowych i cenną wymianę doświadczeń.

 

Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne, a rejestracja zajmuje tylko kilka minut. Zapraszamy do zapoznania się z tematem i skorzystania z bazy!

 

 

Aby dołączyć do „Filmowców Polskich” wystarczy zalogować się na stronie www.filmowcypolscy.pl, a następnie skorzystać z opcji „dodaj profil” https://www.filmowcypolscy.pl/dodaj_profil

 

Zapraszamy również do korzystania z serwisu „Aktorzy Polscy” www.aktorzypolscy.pl.