Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych po raz trzeci objęła patronatem Festiwal Filmteractive, który organizowany jest co roku w Łodzi. Tegoroczna edycja festiwalu odbywać się będzie 24-25 września 2014 r.

 

Czym jest Filmteractive Market?

 

Filmteractive Market to pierwsze targi treści interaktywnych i crossmedialnych w Europie Środkowo-Wschodniej. To miejsce dla twórców chcących zaprezentować swoje innowacyjne projekty filmowe, cross mediowe lub z obszaru digital content oraz dla tych, którzy chcą kupić ciekawy projekt lub rozwiązanie technologiczne.
Dzięki Filmteractive Market mają Państwo szansę stać się współproducentami innowacyjnych, nowych, kreatywnych, obiecujących projektów z całego świata.

 

Jeśli szukacie Państwo ciekawych projektów, w których produkcję chcecie się zaangażować lub chcielibyście Państwo wyjść poza granicę tradycyjnej produkcji audiowizualnej i poznać ciekawe projekty angażujące transmedia i elementy interaktywne, to zapraszamy na Filmteractive Market 2014. Do tej pory w Filmteractive Market zgłoszono prawie 60 projektów z krajów europejskich, USA, Kanady i Indii.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo tutaj: www.filmteractive.eu

 

 

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w wydarzeniu prosimy o kontakt z panią Agatą Lepianką: agata.lepianka@filmteractive.eu

 

Wstęp na Filmteractive Market (drugi dzień wydarzenia) dla wszystkich producentów jest bezpłatny. Zapraszamy 25 września 2014 roku do Łódzkiej Szkoły Filmowej!