Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych otworzyła  nabór do programu „Akcelerator dla młodych przedsiębiorców z sektora AV”, edycja 4, z terminem nadsyłania zgłoszeń do 30 czerwca. 

Akcelerator to intensywny, 6 miesięczny kurs podnoszący kwalifikacje osób prowadzących firmy w sektorze kreatywnym, szczególnie audiowizualnym. Fundamentem programowym są zagadnienia związane z finansami, modelami biznesowymi, aspektami formalno-prawnymi, trendami produkcyjnymi i dystrybucyjnymi na rynku krajowym, europejskim i amerykańskim.

Akcelerator prowadzony jest z myślą o przedstawicielach niezależnych, młodych firm z sektora audiowizualnego, przedsiębiorców do 40-ego roku życia związanych z branżą kreatywną (w szczególności audiowizualną) lub absolwentów i studentów V roku szkół filmowych, ze szczególnym uwzględnieniem tych, którzy prowadzą lub planują założenie swojej firmy.


Do programu zakwalifikuje się 20 uczestników, którzy przez kolejne miesiące będą mieli możliwość poszerzyć swoją wiedzą na temat produkcji audiowizualnej na jej różnych płaszczyznach. Program składa się z sześciu 2-dniowych zjazdów od lipca do grudnia 2020.

Harmonogram zjazdów wraz z zarysem merytorycznym znajduje się na stronie programu  http://akcelerator.kipa.pl/program/

Szczegółowe informacje o kursie znajdują się na stronie http://akcelerator.kipa.pl/o-projekcie/

 
Zgłoszenia do udziału w kursie przyjmowane są do 30 CZERWCA na adres akcelerator@kipa.pl

Do zgłoszenia mailowego należy dołączyć FORMULARZ, który jest do pobrania ze strony http://kipa.pl/pobierz-formularz-tutaj/

Zapraszamy do udziału!