David Hasselhoff, znany z takich produkcji jak „Słoneczny patrol” czy „Nieustraszony” opublikował na Twitterze zdjęcia z Polski. Amerykański aktor przebywa na Dolnym Śląsku w związku ze zdjęciami do niemieckiego serialu „Ze Network”.Aktor na Twitterze zamieścił zdjęcie z przejażdżki rowerowej obok znaku miejscowości Karpniki w powiecie karkonoskim. – Wielkie życie w Polsce z nowym serialem – opisał fotografię Hasselhoff. Nieco więcej szczegółów na temat wizyty w naszym kraju znanego aktora zdradził Jerzy Łużniak, prezydent Jeleniej Góry.


Od 12 sierpnia do minionej soboty 5 września w Teatrze im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze kręcone były zdjęcia do ośmioodcinkowego serialu „Ze Network”. Dzisiaj ekipa filmowa przeniosła się do Cieplic – do Pałacu Schaffgotschów. Głównym bohaterem serialu jest amerykański aktor David Hasselhoff . Gra on samego siebie. Wybiera się w podróż do Niemiec, bo dostaje angaż jednym z teatrów i to staje się początkiem intrygi na międzynarodową skalę. Oprócz naszego miasta zdjęcia do serialu kręcone były w niemieckim Görlitz – napisał samorządowiec na Facebooku.

Za Odrą Amerykanin kojarzy się z upadkiem komunizmu. Niemcy zapamiętali bowiem jak Hasselhoff  wykonywał w 1989 roku utwór „Looking for Freedom”, który tygodniami utrzymywał się w Niemczech na listach przebojów. Hasselhoff wykonał go pod murem berlińskim niedługo po jego upadku.

Premiera serialu w przyszłym roku. Prezydent Jeleniej Góry zdradził, kiedy widzowie będą mogli zobaczyć serial realizowany m.in. w Polsce. – Premiera serialu zaplanowana została na przyszły rok. Za jego realizację odpowiada niemiecki serwis streamingowy VOD TV Now wspólnie z CBS Studios. Wspólnie z Davidem Hasselhoffem planujemy niespodziankę związaną z najbliższym styczniowym finałem WOŚP w roku 2022. Ale o tym szerzej napiszę w kolejnych dniach – napisał Łużniak.

W 2022 roku w Polsce ma zadebiutować platforma streamingowa SkyShowtime. W jej ofercie znajdą się treści m.in. od ViacomCBS. Bardzo prawdopodobne, że nad Wisłą właśnie w tym serwisie znajdzie się nowa produkcja.


(źródło: Wirtualne media)