16 stycznia 2024 odbył się uroczysty pokaz koprodukowanego przez DCF (ze środków Dolnośląskiego Konkursu Filmowego) musicalu dokumentalnego w reżyserii Agnieszki Zwiefki, pokazujący kulisty życia najstarszej polskiej DJki – 85-letniej Viki.

Wydarzenie to, na które do sali kinowej wprowadzał różowy dywan było pełne łez – zarówno tych ze śmiechu, jak i ze wzruszenia. Film nakręcony przez reżyserkę między innymi na Dolnym Śląsku, w Kudowie czy uzdrowisku w Lądku Zdroju napełnił widownie optymizmem i świeżym spojrzeniem na starość, jej piękne i gorsze strony. Po pokazie widzowie mieli okazje zadać gościniom pytania podczas spotkania poprowadzonego przez Krzysztofa Majewskiego.

Sprawy przyjęły niespodziewany obrót, kiedy Vika postanowiła całkowicie przejąć inicjatywę, opowiadając o najciekawszych chwilach ze swojego życia, a także przekazując wiele wartościowych rad, z których, prawdę mówiąc, można by stworzyć swoistą księgę motywujących i podnoszących na duchu cytatów. Po spotkaniu w holu kina czekał na przybyłych kieliszek wina i mały bufet, przygotowany przez Food Think Thank.